g2123

Joanna

“Pani Iza to nauczyciel z pasją, doskonale “czyta” i rozumie dzieci. Moje dzieci czują się świetnie i wyjątkowo w jej obecności. Jest też świetnym liderem w edukacji, skupiającym wokół siebie dobrych ludzi, którzy wspólnie tworzą fajne miejsce i warunki dla dzieci.” – opinia z google

parents_daughter

Paulina

“Bardzo fajna szkoła. Indywidualne podejście do dzieci, troska o atmosferę w grupie i pomoc każdemu dziecku w osiąganiu postępów. Dla mnie szczególnie cenne, że szkoła i wspaniała pani Iza, dba też o kontakt z rodzicami i informację zwrotną. Ogromny plus za organizację zajęć w naszej szkole i blisko planu lekcji.” – opinia z google

g2123

Edyta

“Bardzo polecam 4English. Zajęcia prowadzone są w ciekawy i kreatywny sposób. Pani Izabela jest zawsze uśmiechnięta, zaangażowana i przygotowana do zajęć. Dzieciaki są zachwycone, nigdy nie znudzone, zawsze z chęcią uczestniczą w zajęciach i nie mogą się doczekać następnych. Obserwuje jak moje dzieci starają się wykorzystywać angielskie słówka i zwroty w codziennym życiu a to dowód na to, że uczestnictwo z zajęciach 4English przynosi efekty! Dziękujemy”.

parents_son

Kinga

“Ciekawe i angażujące dzieciaki na wielu płaszczyznach zajęcia, nietuzinkowe i skuteczne metody nauczania poparte wieloletnim doświadczeniem założycielki i właścicielki szkoły. Dzięki wyjątkowej osobowości, ciepłu i zaangażowaniu Pani Izy oraz jej zespołu, w swobodnej atmosferze śpiewów, gier, zabaw, prac ręcznych, mali kursanci chętnie uczestniczą w zajęciach i naturalnie przyswajają umiejętność porozumiewania się w obcym dla nich języku. Z przyjemnością polecam szkołę 4English :-)”.

g2123

Dominika

“Bardzo polecam! Moi synowie z radością uczestniczą w zajęciach już 3 lata. Pani Iza jest gwarancją jakości! Posiada doskonałe kompetencje zarówno językowe jak i pedagogiczne. Potrafi znaleźć “sposób” na każde dziecko 🙂 z uśmiechem i energią prowadzi zajęcia; taka atmosfera sprzyja edukacji. Dodatkowo raz w semestrze dzieci mają ciekawe warsztaty z native speakerem. Wcześniej mieliśmy niemiłe doświadczenie z inną szkołą językową… żałuję, że do 4English nie trafiliśmy od razu – 4English is the best 🙂 🙂 🙂 ” – opinia z google.

parents_daughter

Karolina i Łukasz

rodzice Leny (3 lata)

“Zabawa, taniec, śpiew, a nawet mini-piknik, każdy sposób jest dla Pani Izy dobry, aby dzieci przyswoiły nowe słówka. Zajęcia z angielskiego, to coś na co Lena czeka cały tydzień. To zabawa, która nie kończy się wraz z zajęciami: Lenka codzień pyta “A jak jest po angielsku… ?” i tu pada dowolne słowo które jej akurat przysło na myśl. Już teraz, w wieku 3 lat widać, że Pani Iza zaszczepiła w niej prawdziwą pasję”.